УВАГА!

середу, 6 травня 2015 р.

НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ КАНАЛІ ВИЙШОВ СЮЖЕТ ПРО ТЕ, ЯК МОНУМЕНТ СЕМЕНА БУДЬОННОГО БІЛЯ ОЛЕСЬКА РОЗБИРАЮТЬ НА МЕТАЛ

 Автори монументу бійцям Першої кінної армії отримали за його проект Шевченківську премію.
   «На Львівщині мисливці за кольоровим металом почали розбирати монумент Семена Будьонного. Захисники одразу вдарили на сполох. Мовляв, пам’ятник немає аналогів у світі, а його автори свого часу отримали за проект Шевченківську премію», – повідомила сьогодні, 6 травня, «Телевізійна служба новин» каналу «1+1». Подробиці – в її відеосюжеті.

10 коментарів:

  1. Жах! "демократ"першого скликання,великий послужний список(якщо цікаво подамо). І постає логічне запитання:"А де ви були до цього часу?"

    ВідповістиВидалити
  2. Ганьба і позор п.Жолнович,що Вас як розумну людину,першого демократа району у такий важкий для Ураїни час використовують як жупела! Ви були меркантильною людиною і нею так і залишитеся для наступних поколінь.Може хоча висловите думку,щодо полотен Олеського замку?

    ВідповістиВидалити
  3. А що він зробив для збереження цієї емблеми для бузького краю,як ВЕЛИКИЙ ДемоКрАт,маючи всі повноваження влади.Сором за такого"ГАЛИЦЬКОГО ХРУНЯ"!
    Ще нехай для центральних засобів масової інформаціі дасть коментар по братській могилі в Олеську,отак спасають свої шкури ВЕЛИКІ ДЕМОКРАТи!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Товарищ Жолнович в такий непростий для України час ви хочете заробити дивіденти для своїх дітей,яких ви непогано прилаштували будучи при владі.ТСН між іншим зайняло нейтральну позицію,а ви вибачте зайняли позицію"Галицького хруня" І сором коли позицію,щодо полотен Олеського замку відстоюють п.Сабодаш Т.п.Глова Б,а ви ідете на поводу антиукраїнських сил!!!

      Видалити
  4. Чому мовчите панове демократи дайте пост по цій ситуації,чи може вже готуєте нову версію словянської програми:"Хто винен і що робити?"

    ВідповістиВидалити
  5. Іван Сварник народився 24.03.1952 в Луцьку в родині вчителів, син письменника Івана Сварника (1921-1989). З 1957 живе у Львові. 1969 закінчив школу, 1970-1973 навчався на іст. ф-ті Львівського університету. В березні 1973 виключений з ун-ту за участь у нелегальному студент. гуртку. 1973-1975 служив у ВМФ. З 1975 - працівник Центрального державного історичного архіву УРСР (нині ЦДІА України) у Львові – мол. і ст. науковий співр., ст. археограф, зав. від. давніх актів (1983-1991), заст. директора (1991-1994), ст. наук. співр., зав. сектора допоміжних іст. дисциплін. 1983 закінчив Московський історико-архівний інститут. В архіві каталогізував давні док., впорядковував фонди, готував збірники док. і наук.-довідк. видання, організовував наук. семінари. Виховав кілька поколінь архівістів. З весни 2005 – активний учасник «львівської архівної справи»: круглих столів, прес-конференцій, автор звернень до посадових осіб з приводу крадіжок документів у архіві. Улітку 2005 зазнав переслідувань з боку керівництва. Восени розпочав судовий процес проти керівництва. 30. 11. 2005 звільнений з архіву. У травні 2006 поновлений судом на роботі. 1. 11. 2006 звільнився з архіву, протестуючи проти курсу керівництва. 2006-2008 працював наук. співр. НБ ЛНУ, з 2008 Національного музею, з грудня 2009 – директор ЛОУНБ. Учасник наук. конференцій у Варшаві, Вінниці, Вроцлаві, Ґраці, Дніпропетровську, Запоріжжі, Єрусалимі, Києві, Кракові, Львові, Перемишлі, Яслі та ін. 1995-96 автор програми ЛТБ «Історичні мандрівки по Львові», док. фільмів («Буськ», «Замки Львівщини», «Берестечко», з 2006 – цикл «Ключі від міста Лева» – ТБМ), р/передач. Автор понад 300 наук. і наук.-популярних праць з історії, джерелознавства, археографії, архівознавства, сфрагістики, геральдики, іст. краєзнавства та ін. Співавтор гербів Львова, Львівської обл., Добромиля, Дублян, Кам’янки-Бузької, Косова та ін. 2000 як стипендіат фонду І. Коляски працював у архівах і б-ках Канади, читав лекції у Торонто, Оттаві, Едмонтоні, Калґарі та ін. Викладав історію України, архівознавство та ін. у Львівському ун-ті, Західноукраїнському колегіумі, УКУ. Голова Археографічної комісії НТШ, член-засновник і заст. голови (з 1990) Укр. геральд. т-ва, 1990-2000 член ради Міжнар. Фундації «Кшижова» з європейського порозуміння, з 2004 віце-президент Т-ва шанувальників Львова.

    Прикро,що в важкий час для України шукають розумних людей для здійснення своїх заповітних мрій.Хотіли би почути позицію поважного пана з коментарями на
    ТСН.

    ВідповістиВидалити
  6. Левик Андрій Степанович

    Рік народження 1953
    Освіта Вища
    Партійність член Республіканської Християнської партії
    Посада (заняття) Заступник директора департаменту житлового господарства, начальник управління обліку та розподілу житла міського виконавчого комітету
    Проживає в м.Львові
    Одномандатний виборчий округ № 115
    Висунуто по одномандатному виборчому округу Республіканська християнська партія
    Багатомандатний виборчий округ Республіканська християнська партія /№ у списку: 21/
    Дата реєстрації кандидата по одномандатному виборчому округу 30.01.1998
    Дата реєстрації кандидата по багатомандатному виборчому округу

    Правильна думка і на часі,ще би думку на ТСН щодо полотен вОлеському замку і ціни Не було б Вам!!!

    ВідповістиВидалити
  7. п.Грицюк,а скільки Вам років було в буремних90-х,бо як би було піднято цю тему тоді,то ваші персонажі не мали би про що говорити!!!

    ВідповістиВидалити
  8. Ви всі понад 20 років спокійно ставились до цього пам"ятника.Ніхто з Вас не пропонував знести його.Тільки тепер це стало проблемою в районі № 1.Чому ображаєте поважну старшу людину, яка має авторитет в райні.Він висловив свою думку і має на це право.

    ВідповістиВидалити
  9. Для шанувальників"мистецького твору".

    Глава держави підписав закони про декомунізацію.

    ВідповістиВидалити