Щоб попасти на прийом до «омріяного» лікаря, хворим доводиться чекати в черзі від двох до трьох годин.
Фото з сайту 4vlada.com |
Надворі весна, а значить, у розпалі сезон респіраторних захворювань. Наш кореспондент відчула на собі, будучи хворою на грип, скільки доводиться хворим чекати годин, щоб попасти на прийом до лікаря.
«Хто крайній?», - питаю з десяток осіб, що ходять біля лікарського кабінету.
«Я!», - вигукнув сивочолий дідусь, що сидів на лавочці.
«Пане, буду за вами», - кажу у відповідь.
Тож, зайнявши чергу встала коло стіни навпроти лікарського кабінету і почала чекати своєї черги.
…За 2 години і 20 хв., мені довелося не раз бачити, як нахабно, без черги лізуть люди, як інші люди вживають нецензурну лексику до «порушників» черги. Більш того, навіть чуть не було бійки між жінкою і чоловіком.
Довгі години чекання давалися людям взнаки. Когось страшно розболілася голова, і той пішов додому. Інші встачали свідомість, у задушеному приміщенні. А дехто не дочекаючись своєї черги, пішов додому. «Так і вмерти можна, не дочекаючись допомоги», - сказала одна із пацієнток.
Ще одною проблемою прийому до лікаря є, також кількість сидінь для хворих. Старі люди похилого віку, які очікували своєї черги сиділи тільки на трьох кріслах.(!) А більше тут і не було! І це, три крісла на двадцять очікуючих. Трохи згодом, медсестра із залу засідання медичного персоналу виставила ще декілька крісел. Нею виявилася, моя знайома, яка розповіла, що тут біля лікарського кабінету були недавно ще тапчани для сидіння. "Так їх вкрали під самим носом нашим" - обурюється жінка, яка каже, що такого зухвальства не бачила ніде.
А тим часом, черга повільно просувалася вперед. У якусь мить, мені навіть захотілося забратися та піти геть. Ноги страшено боліли стояти на одному місці, голова вже розболілася від суєтти. Ще й кожен стоїть в тісному коридорчику і чхає на тебе. Так можна ще чогось підчепити. А спробуй віддійти кудись, – ти будеш вже не в черзі!
Неодноразово довелося спостерігати, як лікарка просто після прийому одного хворого, закривалася з медсестрою на перерву та попивали разом чай з печевом. І це притому, що в коридорі велика черга. А графік роботи лікарки до обіду?
Просимо читачів «Буського порталу» висловити свою позицію, щодо даної проблеми, яка становиться вже звичним явищем. Свої зауважанення може писати у коментарях цього матеріалу, або присилати на наш емейл buskiy.portal@ukr.net.
Наталя Павлюк.
Повністю погоджуюсь, мала необережність захворіти маленька дитина, і потрапити в нашу лікарню,лікар оглянула і пішла в поліклініку, дитя плакало з болями , мати ходила до лікаря 3 рази, і чула відповідь- "ви що не бачите я зайнята, в мене пацієнти" за третім разом сказала "допишу і прийду".Відношення просто хамське.Лікар має надавати допомогу( тим більше діткам), Ганьба, таким лікарям.
ВідповістиВидалитиПора переходити на страхову і приватну медицину. І так за все платиться. Тільки борги державні за світло, тепло і тому подібне.А так дохідна і розхідна частина буде обдумуватись.Лікар буде сам в ролі своїй, медсестри і санітара чи винайматиме додаткових працівників медицини.Відсіються некваліфіковані.Але не залежить це від портала.
ВідповістиВидалити