УВАГА!

субота, 19 липня 2014 р.

БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ: ЩЕ РАЗ ПРО ШКІДЛИВІСТЬ ЧІПСІВ

Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я наших дітей. Чимало корисних вітамінів можна споживати  улітку. Проте у спекотну днину  побачила дітей, які  відпочивали у затінку дерев. Веселі, гомінкі, безпосередні, влаштували собі пікнік. А що на столі? Чіпси? Як ми дорослі не наказуєм, що вживання чіпсів не корисно і навіть небезпечно, цей продукт  вкотре приваблює новими обгортками  наших дітей.

Доведено, що чіпси завдають великої шкоди здоров´ю дитини. 
Дослідники встановили, що найбільшу шкоду чіпси наносять малюкам у віці 3-4 років - саме у цей період діти найбільш інтенсивно розвиваються і добре засвоюють нову інформацію.
Як виявилося, результати досліджень були більш ніж серйозними. Малюки, які вживали в їжу даний продукт, у більш дорослому віці страждали від проблем з серцево-судинною системою. Дослідники встановили, що даний продукт провокує цілу низку порушень, наприклад, погіршення творчих здібностей, пам'яті та уваги. Крім цього, картопляні чіпси найчастіше стають причиною ожиріння.
Чіпси негативним чином позначаються і на поведінці дітей. Поряд з цим медики відзначають, що неможливо звернути назад наслідки даного процесу, і настійно рекомендують батькам найбільшу увагу приділяти якості харчування своїх дітей. Також медики радять взагалі виключити даний продукт з дитячого раціону, адже він містить різні шкідливі для зростаючого організму елементи, наприклад, такі як канцерогени, глутамат натрію і підсилювач смаку.
Найбільш шкідливим хімічним елементом в чіпсах є акриламід, який виступає в ролі канцерогену і мутагенома. Дане з'єднання з'являється в продукті в ході смаження, а також зустрічається в смаженій картоплі та інших продуктах, які готуються під впливом високих температур.
Буквально недавно вчені Німеччини заявили, що вживання картопляних чіпсів має наркотичну дію на мозок. Із-за компонентів, що містяться в даній їжі, людина може відчувати ейфорію, схожу з тією, яку викликають заборонені наркотики. Тож, якщо ваша дитина має кишенькові гроші, придивляйтесь, за якими «смаколиками» вона ходить найближчий магазин.
                                                                       Світлана Якимович.

Немає коментарів:

Дописати коментар